Nemovitosti pro cestovní ruch

Program se připravuje: bude otevřen od 7/2019

Smyslem programu Nemovitosti pro cestovní ruch je poskytnout podnikatelům finanční prostředky na rekonstrukci brownfieldů k vybudování nových hotelových zařízení ve výši až 100 milionů.

 

Pro koho je program určený a kde lze čerpat:

O dotaci v programu Nemovitosti (OPPIK) mohou zažádat malí a střední podnikatelé, kteří budou realizovat projekt v těchto 57 vybraných obcí působící v oblasti cestovního ruchu:

Adršpach, Bartošovice v Orlických horách, Bedřichov, Benecko, Čeladná, Černá v Pošumaví, Dolní Bečva, Dolní Dvůr, Dolní Morav, Frymburk, Holčovice, Horní Bečva, Horní Lomná, Horní Maršov, Horní Planá, Horní Vltavice, Hřensko, Jetřichovice, Jindřichov, Josefův Důl, Karlova Studánka, Karolinka, Kořenov, Košařiska, Kvilda, Lenora, Lipno nad Vltavou, Lipová-lázně, Loučná nad Desnou, Loučovice, Machov, Malá Morava, Malenovice, Modrava, Morávka, Nová Pec, Nový Hrozenkov, Ostravice, Pec pod Sněžkou , Pohorská Ves, Prostřední Bečva, Přední Výtoň, Rožmberk nad Vltavou, Sedloňov, Srní, Staré Město, Staré Město pod Landštejnem, Stožec, Stříbrná, Suchý Důl, Šindelová, Špindlerův Mlýn, Teplice nad Metují, Vavřinec, Vítkovice, Vyšší Brod, Železná Ruda

 

Na co lze čerpat:

  • rekonstrukce nemovitostí a souvisejících okolních areálů – modernizace zchátralých objektů a jejich přeměna na moderní podnikatelské objekty
  • regenerace území – úpravy nevyhovujících areálů na podnikatelskou zónu
  • projektové dokumentace a inženýrskou činnost

Tento program nepodporuje výstavbu na „zelené louce“.

 

Kolik může projekt získat:

1 – 100 mil. Kč

 

Procent podpory:

 až 45 %


 

Zdarma Vám vyhodnotíme Váš projektový záměr z hlediska možnosti získání grantu či dotace z EU. Dokážeme připravit Váš projekt od A do Z a také vymyslet kompletní projektový záměr na základě profilu Vaší organizace a na základě toho, na co byste chtěli získat dotace.

V případě, že Váš záměr nebude zapadat přímo do některého z dotačních programů, budou Vám nabídnuty cesty či doporučení k případným modifikacím původního záměru tak, aby byl vyhovující a mohl se ucházet o dotaci. To vše zcela bezplatně ať už bude Vaše finální rozhodnutí jakékoli.

V případě jakýchkoli dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat a využijte bezplatného prověření dotačních možností právě pro tento Váš konkrétní záměr. Částku za úspěšnost projektu lze hradit z tzv. nepřímých nákladů, tedy z rozpočtu schváleného projektu.

 

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na dotace@celkom.cz.

 

Reference

Reference na vybrané realizované projekty pro různé organizace naleznete níže a je možné se z těchto úspěšných projektů inspirovat. Naše úspěšnost v získání těchto dotací je cca 90 %.

Vybrané reference naleznete na odkaze: http://dotace.celkom.cz/reference/