Podpora dětských skupin v roce 2019

Podpora dětských skupin v roce 2019

Chceme připomenout, že je zde v programovacím období 2014 – 2020 poslední šance na získání dotací na vybudování a/či provoz dětských skupin.

Aktuálně jsou vyhlášené tyto výzvy:

  1. výzva „Podpora dětských skupin pro podniky i veřejnost – dotace na provoz mimo Prahu“, podporován bude pouze provoz zařízení. Alokace je 2,125 miliardy a jedná se o průběžnou výzvu (záleží na termínu podání). Výzva je určena na pokračování stávajících dětských skupin.
  2. výzva „Podpora dětských skupin pro podniky i veřejnost – dotace na provoz v Praze“, podporován bude pouze provoz zařízení. Alokace je 350 milionů a jedná se o průběžnou výzvu (záleží na termínu podání). Výzva je určena na pokračování stávajících dětských skupin.

Od dubna 2019 jsou vyhlášeny tyto výzvy:

  1. výzva „Podpora dětských skupin pro podniky i veřejnost – dotace na provoz II mimo Prahu“, podporován bude pouze provoz zařízení. Alokace je 150 milionů a jedná se o průběžnou výzvu (záleží na termínu podání). Výzva je určena na provoz dětských skupin registrovaných v evidenci dětských skupin do 31.12.2018 a které dosud nezískali podporu z evropských fondů.
  2. výzva „Podpora dětských skupin pro podniky i veřejnost – dotace na provoz II v Praze“, podporován bude pouze provoz zařízení. Alokace je 150 milionů a jedná se o průběžnou výzvu (záleží na termínu podání). Výzva je určena na provoz dětských skupin registrovaných do 31.12.2018. Výzva je určena na provoz dětských skupin registrovaných v evidenci dětských skupin do 31.12.2018 a které dosud nezískali podporu z evropských fondů.

 

V červnu 2019 budou vyhlášeny:

  1. výzva „Podpora dětských skupin pro podniky i veřejnost – dotace na vznik a provoz nových zařízení mimo hl. m. Prahu“ zaměřená na vybudování a provoz zařízení péče o děti, s celkovou alokací 258 milionů. Výzva je zveřejněna jako kolová (tedy projekty soupeří mezi sebou), proto prosím neváhejte a připravujte projekty co nejdříve.

133.  výzva „Podpora dětských skupin pro podniky i veřejnost – dotace na vznik a provoz nových zařízení v Praze“ zaměřená na vybudování a provoz zařízení péče o děti typu dětská skupina, s celkovou alokací 42 milionů. Výzva je zveřejněna jako kolová (tedy projekty soupeří mezi sebou), proto prosím neváhejte a připravujte projekty co nejdříve.

 

Pro více informací, či pomoc se zpracováním žádosti o dotaci, nás neváhejte kontaktovat.